O NAS

ipron consulting

Firma Ipron Consulting została założona na początku 2008 roku jako firma doradcza, na skutek wzrastającego zapotrzebowania Zakładów Pracy Chronionej (ZPChr), na profesjonalnie stworzone Indywidualne Programy Rehabilitacyjne. Od samego początku, będąc liderem tego typu usług i pozostając do tej pory najbardziej rozpoznawalną marką, na rynku zakładów pracy chronionej.

Wraz z dynamicznym rozwojem, firma rozpoczęła rozszerzanie zakresu usług, które były bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby jej klientów. Dzięki ciągłej analizie potrzeb, powstał dział szkoleń i rozwoju osobistego. Początkowo był on skierowany do pracowników niepełnosprawnych jak i ich przełożonych. Miał na celu wspomagać działania zapisane w IPR, funkcjonowaniu firmy oraz jej środowiska, sprzyjającego rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę naszych szkoleń, kierując je do wszystkich podmiotów gospodarczych.

Od 2010 roku, na skutek poszerzania oferty skierowanej do naszych klientów, Ipron Consulting podpisał umowę partnerską z firmą HeartMath – liderem badań i szkoleń dotyczącym stresu na świecie (www.heartmath.com). Od tego czasu aktywnie wspieramy i prowadzimy działania HeartMath w Polsce.

IPRON Consulting dzisiaj

Dynamicznie rozwijająca się organizacja

Odpowiadamy kompleksowo na potrzeby firm od strony doradczej jak i szkoleniowej. Od 2013 roku stale poszerzamy naszą ofertę, tworząc autorski projekt PWP skierowany do pracowników mających ciągły kontakt z wypadkami kolejowymi i sytuacjami zagrażającymi życiu.

Oddziały w największych miastach w kraju

IPRON Consulting dziś, to 20 oddziałów umiejscowionych w największych miastach naszego kraju, stworzonych na potrzeby projektu „Pierwszej Pomocy Psychologicznej”, dla pracowników działających w narażeniu na sytuacje, których skutki wymagają wsparcia psychologicznego.

Co roku z naszych szkoleń korzysta ponad 6000 osób, ucząc się jak efektywnie radzić sobie ze stresem i traumą po wypadkach. Pod stałą opieką naszego projektu obecnie znajduje się ponad 30000 osób, pracujących w narażeniu na psychologiczne następstwa wypadków.

szkolimy doradzamy wspieramy

Jako specjaliści ds. rehabilitacji zawodowej współpracujemy z firmami w tworzeniu Indywidualnych Programów Rehabilitacyjnych.